26
augustus
2013
|
14:57
Europe/Amsterdam

Koninklijke Gazelle in 2014: compleet assortiment elektrische fietsen, nieuwe premiumcollectie

Verschillende modellen elektrische fietsen met de motor in het voorwiel verkocht Gazelle al, nu biedt de marktleider in Nederland ook de steeds populairdere elektrische fietsen met middenmotor in verschillende varianten aan. Deze fietsen hebben dankzij de optimale gewichtsverdeling een zeer goede wegligging. 

Nieuwe modellen, zoals de stijlvolle elektrisch fiets met elektromotor van Bosch en de Impulse, zijn uitgerust met zo’n middenmotor. Met de Impulse lanceert Gazelle een zeer geruisloze middenmotorfiets met krachtige, vloeiende ondersteuning. De fiets is in Duitsland al gekroond tot beste e-bike door het gespecialiseerde magazine ElektroRad.



Gazelle trekt verder de styling van de elektrische en niet-elektrische fietsen gelijk en komt met een nieuwe accessoirelijn, met onder meer tassen, kinderzitjes, dragers en sloten.



Gazelle Ultimate: het paradepaardje

Met de nieuwe premiumcollectie Ultimate laat Gazelle zien wat het als fietsenfabrikant in huis heeft. Uit onderzoek blijkt dat Gazelle het merk is met de grootste naamsbekendheid en dat het bovenaan staat op de voorkeurslijst van de Nederlandse consument. Gazelle heeft een sterke positie als het gaat om hybridefietsen en e-bikes. Dat maakt de ruimte vrij voor een collectie exclusieve en luxe fietsen – de paradepaardjes, zogezegd. De Ultimate-collectie is nóg lichter, nóg beter afgewerkt en van nóg hogere kwaliteit. 



Gouden Gazelle 

Als partner van het NOC*NSF is Gazelle actief rond de Olympische Winterspelen van 2014 in het Russische Sochi. Niet alleen via ambassadeurs Epke Zonderland (turnen), Dimi de Jong (snowboarden), Edwin van Calker (bobsleeën) en Jorien ter Mors (shortrack), maar ook met de campagne Ga ook voor goud!. Met het goed voorspellen van de uiteindelijke ‘medaillespiegel’ is een wel heel bijzondere prijs te winnen: een unieke genummerde Gouden Gazelle!